Superdrum series 9 – revoluce v péči o prádlo

rodina

Značka Haier uvádí největší úzkou pračku se sušičkou na trhu SuperDrum Series 9, která v sobě spojuje veškeré inovativní technologie Haier péče o prádlo. Díky největšímu průměru bubnu na trhu 601 mm má tato pračka se sušičkou i přes svou hloubku pouhých 46 cm působivou kapacitu 10 kg praní a 6 kg sušení.

Je vybavena vysoce odolným a ultra tichým invertorovým motorem Direct Motion s přímým pohonem, automatickým dávkováním pracího prostředku a aviváže Smart Dosing, exkluzivními funkcemi pro hygienickou péči o prádlo včetně profesionálního čištění párou a Wi-Fi konektivitou pro vaši inteligentní domácnost s možností výběru až 6 pracích a sušících programů.

Navíc si můžete nastavit každý prací cyklus přesně na míru vašim potřebám a posunout péči o prádlo na vyšší úroveň.

Pračka se sušičkou Haier SuperDrum Series 9
Zdroj: Candy Hoover ČR s.r.o.

Netradiční rozměr a maxi kapacita ve SLIM verzi
Pračka se sušičkou Haier SuperDrum Series 9 (modelové označení HWD100BD1499U1NS) zaujme hned na první pohled svým atypickým rozměrem.

Na hloubku má jen 46 cm, ale výška spotřebiče je téměř metr. Díky tomu může mít XXL buben o průměru 601 mm, kapacitě 66 la průměr plnícího otvoru 45 cm (oproti obvyklým 36 cm).

Spotřebič tak umožňuje efektivnější pohyb prádla v bubnu i při větší náplni. Celkem vypere až 10 kg a vysuší až 6 kg prádla.

Automatické dávkování Smart Dosing
Automatické dávkování Smart Dosing inteligentně vypočítá přesné množství gelového pracího prostředku a aviváže potřebné pro praní, a to na základě hmotnosti vloženého prádla.

Zásobník vystačí zhruba na 20 pracích cyklů a díky této inteligentní technologii lze v pracích prostředcích ušetřit až 33 cyklů ročně! Ne každý je zastáncem gelových pracích prostředků, tato pračka se sušičkou umožňuje využití i klasického sypkého pracího prášku s vlastním dávkováním.

Wi-Fi a mobilní aplikace hOn
Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k aplikaci hOn. Ta nabízí kromě možnosti ovládání spotřebiče na dálku také spoustu zajímavých funkcí, výběr z až 60 pracích a sušících programů, přehled aktuální spotřeby nebo servisního rádce.

Funkce Washing Lens dekóduje symboly praní na štítku vašeho oblečení tím, že štítek naskenuje. Vytvoří tak virtuální šatník a poskytne nejlepší doporučení pro praní jakéhokoli oděvu. Navíc můžete štítek odstřihnout, pokyny pro čištění oblečení vždy dohledáte v aplikaci.

Flexibilní úprava parametrů pracího cyklu
Digitální plně dotykový displej umožňuje kromě nabídky standardních automaticky nastavených programů kompletní nastavení pracího cyklu dle individuálních požadavků.

Vyberete si program podle typu prádla (bavlna, syntetika atd.), doporučené parametry si pak sami můžete změnit – tedy nastavíte teplotu, počet máchání, počet otáček odstřeďování a dobu pracího cyklu podle sebe, zároveň si k tomu zvolíte režim sušení.

Může tak vše nechat na spotřebiči nebo nastavit podle sebe, když jste limitováni časem.

Profesionální parní čištění a odstranění skvrn podle jejich typu
Program I-Refresh je ideální pro osvěžení oblečení, a to i těch nejdelikátnějších kousků jako je hedvábí nebo vlna. Vysoce účinným a inovativním způsobem pomocí technologie mikroskopických částic páry odstraní pachy, jemný prach, alergeny, sníží pomačkání a změkčí tkaniny.

Vyčistit díky nim můžete také oblek, hedvábí nebo kožešinu. Máte-li prádlo zašpiněné od krve, trávy, vína, džusu, mléka nebo zeminy, můžete na displeji tuto možnost navolit přesně podle typu skvrn a zajistit vyprání prádla s přesným zacílením.

Další články autora

Jak sestavit jednoduchý pracovní šatník radí vyhledávač práce MyJobsi.cz

Je poněkud vyčerpávající každý den ráno přemýšlet, co si obléci do práce a jak oblečení...

Víte, jak chytit opravdu velké ryby?

Rybaření je velmi příjemný a oddychový koníček. Na začátku pandemie se dožil své obrody, začali...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou pleť, která může nepříznivě reagovat na...

Maca, tajemná bylina s blahodárnými účinky

Jednou z nejstarších a nejdéle pěstovaných rostlin je maca peruánská. Je opředená tajemstvím a její...

Nejnovější články

Jak sestavit jednoduchý pracovní šatník radí vyhledávač práce MyJobsi.cz

Je poněkud vyčerpávající každý den ráno přemýšlet, co si obléci do práce a jak oblečení...

Víte, jak chytit opravdu velké ryby?

Rybaření je velmi příjemný a oddychový koníček. Na začátku pandemie se dožil své obrody, začali...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou pleť, která může nepříznivě reagovat na...
- Reklama -PR článek